O nas

Pomocni.org.pl

Bartłomiej Wiśniewski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego.
W latach 2003-2010 zatrudniony w zespole likwidacji szkód u największego, polskiego ubezpieczyciela, w tym przez ostatnie pięć lat poprzedzających założenie kancelarii należał do ścisłego kierownictwa opolskiego Centrum Likwidacji Szkód w którym kierował pracami Zespołu Likwidacji Szkód Osobowych.

W 2010 roku założył własną firmę, która z powodzeniem świadczy usługi w zakresie obsługi prawnej oraz pomocy w dochodzeniu odszkodowań dla podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych.

Nasza firma prowadzi działalność w zakresie pomocy osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym w uzyskaniu najkorzystniejszego odszkodowania powypadkowego jak również odszkodowań należnych w związku z błędami medycznymi oraz szeroko pojętymi szkodami majątkowymi.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu postępowań odszkodowawczych, cechuje nas wszechstronna wiedza z dziedziny prawa cywilnego, odszkodowawczego i ubezpieczeniowego. Na przestrzeni blisko 15 lat działalności z naszych usług skorzystały tysiące zadowolonych klientów dzięki którym każdego dnia umacniamy pozycję na niełatwym przecież rynku odszkodowań w Polsce. I właśnie zdobyte w ten sposób wiedza i doświadczenie stawiają nas w gronie nielicznych firm, radzących sobie z realiami i pułapkami prawnymi jakie czekają na tych, którzy pomocy potrzebuję najbardziej.

Na stałe współpracujemy z doświadczonymi kancelariami prawnymi, które podejmują działania na etapie postępowania sądowego. Korzystamy także z usług lekarzy wszystkich specjalności, którzy w razie konieczności, po zapoznaniu się z dokumentacją wydają w sprawie fachowe opinie.

W przypadku szkód majątkowych jak i komunikacyjnych w pojeździe, korzystamy z usług naszych partnerów tj. licencjonowanych rzeczoznawców zrzeszonych min. w   Stowarzyszeniu Rzeczoznawców Techniki Samochodowej i Ruchu Drogowego czy przedstawicielami DEKRA Polska. Jak przekonało się już wielu naszych klientów, najistotniejsze jest dla nas niesienie pomocy przez wykorzystanie doświadczenia i potencjału jakim dysponujemy. Stąd nazwa naszej firmy. Działamy zawsze z poszanowaniem praw naszych klientów, z zachowaniem zasad pełnego szacunku wobec tragedii życiowych z którymi się zetknęli.