0 tyś.
Pozytywnie uzyskanych odszkodowań dla Naszych Klientów
Pijany kierowca doprowadził do wypadku i zniszczył należącą do mnie cysternę. Pomocni wywalczyli praktycznie całe odszkodowanie oraz pomogli w odzyskaniu utraconego dochodu. Naprawdę polecam
Ocena:
5/5
Zleciłam sprawę w lutym 2018 roku, pod koniec marca miałam już pieniądze na koncie i to w kwocie której się nie spodziewałam. Są naprawdę skuteczni. POLECAM!
Ocena:
5/5
Super firma – polecam!!!
Ocena:
5/5
2 lata temu zostałam potrącona prze samochód. Miałam złamaną kość podudzia i obrażenia głowy. W szpitalach i na rehabilitacji spędziłam blisko rok. Za to wszystko otrzymałam od ubezpieczyciela sprawcy aż 7 tyś! Pomocni, na których natknęłam się przeszukując internet wzięli sprawę i wywalczyli dodatkowe 60 tysięcy. Szczególne podziękowanie dla p.Magdy. Jesteście wielcy. Dzięki.
Grażyna
Ocena:
5/5
Profesjonalnie i niedrogo. POLECAM
Adam
Ocena:
4/5
Nasi znajomi polecili kancelarię. Zleciliśmy sprawę. Otrzymaliśmy odszkodowanie w kwocie wyższej niż się spodziewaliśmy. SUPER. POLECAMY!!!
Ocena:
5/5
Jesteśmy bardzo wdzięczni. Dziękujemy!
Ocena:
5/5
Uczciwie i szybko
Ocena:
5/5
Przebiegający jeleń uszkodził mój samochód. Ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania. Znalazłem pomoc w internecie. Zajęli się sprawą, ustalili, że na w miejscu zderzenia nie było właściwych znaków i otrzymałem pieniądze na naprawę samochodu. Polecam
Ocena:
4.5/5
W 2016 roku w wypadku mój syn doznał bardzo poważnych obrażeń, w tym głowy. Życie zawaliło się w jednej chwili. O kancelarii dowiedziałam się od znajomego. Powierzyłam sprawę syna i nie żałuję. Od wypadku minęły 3 lata. Dzięki nim mamy pieniądze na leczenie i rehabilitację. Byliśmy już kilkukrotnie na turnusach rehabilitacyjnych dzięki którym Kamil odzyskał częściową sprawność. Jesteśmy MEGA wdzięczni.
Ocena:
5/5
POLECAM – FACHOWO I UCZCIWIE!!!
Ocena:
5/5
Ulegliśmy z żoną wypadkowi w trakcie urlopu. Wjechał w nas rozpędzony bus. Pomocnych polecił nam znajomy. Odbyło się szybko, bez zbędnych formalności. Zleciliśmy sprawę i załatwili wszystko za nas. Wszystko zgodnie z umową. Dziękujemy
Ocena:
5/5
W 2013 roku uległem wypadkowi. Wyrok – paraliż. Proces skończył się w 2017 roku. Kancelaria nie odpuściła. Po odwołaniu sąd we Wrocławiu przyznał dodatkowo 200 tyś. Rentę mam dożywotnią. Dzięki za wszystko.
Ocena:
5/5